Pubg uc fiyatları ne kadar UC alacağınıza ve aldığınız yere göre değişebilmektedir. Kampanyalarla ek puanlar da alabilirsiniz. 

Pubg uc fiyatları  14-1300 TL aralığında değişebilmektedir.   Mobil kod satışlarının olduğu alanlar için ayrıca araştırma yaparak en uygun sonuçları alabilirsiniz.  Kodları aldığınızda kısa süre içerisinde özellikleri yükleme işlemi de tamamlanacaktır. 

İndirimli Pubg UC kodları Satın Almak 

İndirimleri takip etmek pubg oyunu içerisinde daha çok kar sağlamanızda etkili olacaktır. Belili dönemlerde çok sayıda uc alırken kampanyaları uzun süre avantaja çevirmiş olursunuz. 

Pubg UC Kodları Almak Nasıl Fayda Ediyor? 

Pubg uc kodları satın almak nasıl fayda ediyor sorusuna gelince yanıltıcı durumlara karşı dikkat etmek faydalı olacaktır.  UC kodu almak oyunda kazanmanıza faydalı olmakta, ancak kesin kazanacağınız ve üst sıralarda olacağınız anlamına gelmemektedir. 

PUBG Mobile Ucuz UC Nereden Alınır? 

PUBG mobile ucuz uc alabileceğiniz birçok platformu bulabilirsiniz. İçerisinden seçeceğiniz uc satış alanının yeterli bilgi sunmasına önem vererek sitede devam edebilirsiniz.  UC alırken ödeme yöntemleri konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı bilerek hareket etmeniz önerilir.   

İndirmiş olduğunuz Pubg oyununun yükleme işlemlerinde sorun olmadığından emin olmalısınız. Bir oyun indirmemiş durumdaysanız, pubg oyunu için aldığınız kod geçerli olmayacaktır. Doğru kanaldan indirilmiş olan oyunlar için uc kodu geçerliliğini sürdürmektedir.  

Pubg Uc Fiyatları   

Tüm oyuncular beklentilerine göre pubg uc alma işlemlerini sürdürebilir. Pubg mobile uc kodları satın almak için uygun fiyatlarda aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz: 

  • 60 UC 14 TL  
  • 300+ 25 uc hediye 70.00 TL 
  • 600+ 60 uc hediye  140.00 TL 
  • 8100 UC 1.276,40 TL  
  • 1800 UC 220.00 TL sıralaması görülebilmektedir. Platformlara göre bu fiyatlandırma güncellenebilir ve değişebilir.  Fikir vermesi açısından UC sayısı çoğaldıkça paralel bir şekilde ödenecek olan fiyat da artmaktadır. 
  • Kasa açmak 
  • Kutular 
  • Silahları uc miktarına göre daha etkili hale getirmek 
  • Kostümlerde çeşitlilik vs. uc ile elde edebileceğiniz özellikler arasındadır. Korkutucu bir oyuncu olmak için uc miktarını artırarak donanımı çoğaltabilirsiniz.  

Pubg oyunu özellikle devamlı oyunları sürdürenlere birçok avantaj sunuyor. Takım içerisinde ön sıralara çıkmanızı sağlayan uc kodlarını aşamalı olarak artırabilirsiniz.

Önceki İçerikPubg Uc Yükleme
Sonraki İçerikPubg Uc Gönderme 2022