Pubg uc gönderme hediye gönderme anlamına gelmektedir. Oyun içinde diğer kişilere göndermek istediğiniz uc için çeşitli özellikleri aktarma olanağınız bulunmaktadır. 

Pubg uc gönderme  işlemlerinde bazı adımları takip ederek süreci tamamlayabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz durumlarda gönderi yapmanız güzel etkiler yapabilir. 

Pubg Uc Gönderme Hangi Durumlarda Yapılır? 

Örnekle açıklamak gerekirse PUBG Mobile oyuncusu arkadaşınızın doğum günü olabilir bu nedenle eşyalardan bazılarını hediye edebilirsiniz.  Genellikle oyuna bir süredir aşinalık kazanan oyuncular bu gönderme işlemlerini yapabilmektedir. Bazen de özelliklerden bazılarını elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Yeni özellikler için bu gönderme işlemini de kullanabilirsiniz. 

Pubg Mobile Hediye Gönderme Nasıl Yapılır? 

UC göndermek demek aslında satın aldığınız bir özelliği başkasına vermeniz demektir. Kodu oyun içinde tanımlattığınızda kendinize ait olacaktır. Ancak aldığınız özelliklerin gönderimi doğrudan eşya vs. şeklinde gönderim demektir.   

Nasıl hediye gönderimi olacağını aşağıdaki adımlarla uygulayabilirsiniz: 

  • Öncelikle hediye olarak bir görünümü veya özelliği göndereceğinizden emin olmalısınız. Oyun içinde gönderim yapmak sizi bir şey kaybetmiş hissettirmemelidir. 
  • Oyun içi mağazaya girin ve hangi öğeyi gönderecekseniz bunu bularak satın alma düğmesinin solunda yer alan simgeye dokunun. Simge hediye gönderme simgesidir. 
  • Tıkladığınız alandan sonra hangi arkadaşınıza gönderecekseniz tıklayarak gönderi sürecini give ile tamamlayın. Pubg oyun hediyelerinde seçimleriniz tek hediye veya daha fazla hediye gönderimi şeklinde olabilir. 

Sandıklar Hediye Gönderilir mi? 

Pubg oyunu içinde sandıkları hediye olarak göndermemektesiniz.  Olumsuz durumları engellemek amacıyla hediye alıp gönderme konusunda şartlar yer almaktadır. Minimum oyun derecesinin en az 3 olması gerekmektedir. Hediye alışverişinde olacak kişilerin en az 24 saat boyunca arkadaş listesinde yer alması gerekmektedir.  

Pubg Nasıl Oynanır? 

Player Unknown’s Battlegrounds açılımı olan Pubg oyunu konsol ve mobil platformlarda tüm popülerliğiyle varlığını sürdürmektedir. Ücretsiz bir kullanım sunduğu için mobil alandaki uygulaması daha çok tercih edilmektedir. Diğer yandan profesyonel biçimde oyunu sürdürmek isteyenlerin satın alarak uygulamaları kullandığı da görülmektedir. 

Pubg nasıl oynanır sorusunun yanıtı olarak aşamalı olarak az ekipmanla hayatta kalma mantığı üzerinden kurulu bir durum vardır. Bir uçağın içerisinde oyuna başlayan oyuncular, sınırlar içerisinde sağlık durumu kontrolüyle de hayatta kalmalıdır. Uçaktan atlayarak oyuna dahil olan oyuncular ve diğerleri birbirlerini elemeye çalışmaktadır.  

Harita özelliklerine göre toplam oyuncu kapasitesi 64-100 civarındadır. Çöl temalı Miramar ve Karla kaplı Vikendi gibi haritalar kullanılabilmektedir.  

Önceki İçerikPubg Uc Fiyatları