Pubg uc hilesi oyun içinde çeşitli özellikleri para ödemeden almanızı sağlayabilmektedir. Hesabınızdan bir ödeme yapmaksızın uc hileleri kullanılarak yüklemeler olabilmektedir. 

Pubg uc hilesi  bazı yolları takip ederek yüklenen özellikleri ifade etmektedir. Oyun içerisinde karakterinizin sahip olmasını istediğiniz özellik ve eşyaları ücretsiz alabilmeniz için çeşitli yöntemlere göre devam etmeniz gerekmektedir. Özel yazılımlarla bu hileleri kullanabilirsiniz, ancak bazı risklerin de olduğunu bilmeniz fayda edecektir.  

Pubg Mobile Uc Hilesi 2022 Genel Özellikleri 

Pubg oyunu hileleri yüklemesinde güvenli bir şekilde ücretsiz olarak yüklemeleri tamamlamış olursunuz. oyun içinde çalışan hileleri kullanacağınızda hesap şifrenizle alakalı bir şey istenmeden süreç devam etmektedir. Kullanıcı adı veya ID ile gönderimler gerçekleşmektedir. 

Hangi uc miktarını istemekteyseniz bunu seçerek gönder kısmına tıklayın. Ardından kullanıcı isminiz ve oyun giriş platformunuz ardından adımları doğrulayın. 

Pubg mobile uc hilesinde aradığınız özelliklere göre uygulayacağınız yöntemlerde bazı değişiklikler olabilir. Pubg mobile uc hilesi için birçok artıları elde etmiş olursunuz: 

  • Silah  
  • Kostüm  
  • Kıyafet 
  • Skin gibi özellikleri bulabilirsiniz. 

Pubg Uc Gönderimi Riski var mı? 

Oyun içi gönderimlerde genellikle ban riski olmamaktadır. Bu açıdan oyuncular kendi içlerinde hediye alışverişinden de ayrıca bir avantaj sağlayabilmektedir. Uc gönderimi konusunda sınırlı bir durum olduğu da dikkate alınarak Pubg oyun sürecine devam edebilirsiniz. Gönderim sınırlaması bakımından genelde günlük 100 bin uc olduğu bilinmektedir. Her gün bu miktarda gönderim olması akabinde haftalık katlanarak sayı artacaktır. 

Pubg Mobile Hileleri 

 En çok kullanıcının olduğu platformlardan biri olarak mobil alanda hileler sıkça merak konusu olmaktadır. Mobil alanda ücretsiz olarak oyunu oynarken hilelerden de faydalanmak istersiniz. Bazı hilelerde ban korumalı ibaresini bulabilirsiniz. Özellikle bu tür güvenliği olduğunu düşündüğünüz hileleri almanız önerilir. Cihazınız ve oyundaki hesabınız bakımından önemli bir durum vardır. 

Pubg mobile hileleri ararken kullanışlı özel yazılımlar arayarak gelişigüzel yerlerden kod almamanız önerilir. Paralı satın alırken de doğru adresten aldığınızdan emin olmalısınız.  Pubg mobil ve konsol oyunlarının platform durumlarına göre hile açıklamalarını iyi okumanız önerilir. Oyunda üst sıralarda yer almanız için hilelerle eklenen özelliklere bakabilirsiniz.  

Önceki İçerikPubg Mobile Uc Yükleme
Sonraki İçerikPubg Uc Yükleme